E-napló

BEVEZETÉS

Az elektronikus ellenőrző megalkotása elsősorban a szülők és gondviselők azon igényét tükrözi, hogy a gyermekükkel kapcsolatos információkhoz teljes mértékben, a lehető leghamarabb juthassanak hozzá.

A KRÉTA rendszer elektronikus ellenőrzője az alábbi alapvető elvek szerint épül fel:

• a legfontosabb információk és adatok azonnal elérhetőek a felületre történő bejelentkezést követően;
  • bonyolult menüstruktúrától mentes, könnyen használható kezelőfelület a hatékonyság érdekében;
  • igazodik az adminisztrációs rendszer adattartalmának feltöltöttségéhez, nem szükséges minden adat megadása a használathoz;
  • hatékony integrálási lehetőségek különböző iskolai szoftverrendszerekhez,
  • egyszerű, letisztult felhasználói felület,
  • egyesíti a hagyományos papír alapú és az elektronikus ellenőrzők előnyeit,
  • bárhonnan elérhető a szoftver egy böngészőprogram használatával,
  • tetszőleges infokommunikációs eszközön használható,
  • napszaktól függetlenül elérhető.

Iskolánk e-naplójához tartozó elektronikus ellenőrző könyv az alábbi linken érhető el.

A bejelentkezéshez szükséges felhasználónév a tanuló oktatási azonosítója,
jelszó a tanuló születési dátuma, ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban. (pl: 2000-01-01).

SEGÉDLETEK

Elektronikus ellenőrző – Felhasználói Kézikönyv

ANDROID  Követelmény: 4.2 és újabb

IOS  Követelmény: IOS 8.0 or later Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.