2020. aug.31-én délután benépesült gyerekekkel és szülőkkel az iskola előtt tér. A tanévnyitó ünnepségre gyűlt össze 235 tanuló, a kisebbek szülei és a pedagógusok.

A felújítás alatt álló iskola egy része már készen, tisztán várta a tanulókat és a tanárokat.

A Himnusz és a köszöntés elhangzása után 4-es és 8.osztályosok is köszöntötték verssel a tanévet.

Révész Lilla az újonnan kinevezett intézményvezető köszöntötte a jelenlévőket, és virággal köszönt el az iskola előző intézményvezetőjétől, Szalai Gábor Bélánétól és a szintén nyugdíjba vonult Gyányi Gabriellától és Hlavácsné Molnár Máriától, akik megkapták a Padagógus Szolgálati Emlékérmet.

Tájékoztatta a jelenlévőket az iskola állapotáról, a személyi változásokról, a vírus miatt betartandó szigorú intézkedésekről.

Néhány kis elsős verse után a nyolcadikosok köszöntötték leendő elsőseinket, és megkapták az iskola logóját ábrázoló kitűzőt. Az ünnepséget a Kis Palócka néptáncegyüttes műsora zárta.

Ezt követően az osztályfőnökök látták el fontos információkkal a tanulókat.

Minden diáknak, tanárainknak és a szülőknek vidám, eredményes új, iskolában eltöltendő tanévet kívánunk!